23.7.2008...Ustavení stanice Siberian Friend schváleno (FIFe)

 

Výstavy

Výsledky výstav: GIC Dahlia Siberian Spirit, CZ

BohumínTř.1223. 4. 2005V1nom.BISMUDr. Marie Říhová
ValticeTř.1125. 6. 2005V1 Elizabeth Steinhauser(A)
Jindřichův HradecTř.910. 9. 2005V1 - CAC Helga Kriz (A)
Jindřichův HradecTř.911. 9. 2005V1 - CAC Elizabeth Steinhauser(A)
BratislavaTř.917. 9. 2005V1 - CAC Gracyna Malaga (PL)
PardubiceTř.722. 10. 2005V1 - CACIB Berta Němcová (CZ)
BrnoTř.729. 10. 2005V1 - CACIB MVDr. Květa Mahelková (CZ)
VídeňTř.730. 10. 2005V1 - CACIB Gianmichele Romano (I)
ProstějovTř.53. 12. 2005V1 - CAGCIB Ireneus Pruchniak (PL)
OstravaTř.57. 1. 2006V2 Elizabeth Steinhauser (A)
BratislavaTř.528. 1. 2006V1 - CAGCIBnom.BISStephe Bruin (NL)
BratislavaTř.529. 1. 2006V2 Laura Burani (N)
BratislavaTř.54. 3. 2006V1 - CAGCIBnom.BISMVDr. Květa Mahelková (CZ)
BratislavaTř.55. 3. 2006V1 - CAGCIBnom.BISIng. Bohumír Mahelka, CSc. (CZ)
WelsTř.518. 3. 2006V1 - CAGCIB Ing. Bohumír Mahelka, CSc. (CZ)
Hradec KrálovéTř.58. 4. 2006V1 - CAGCIB Marek Chadaj (PL)

Výsledky výstav: GIC S*Stimics Moonbeam

OlomoucTř.124. 8. 2007V1nom.BISJitka Kytlerová (CZ)
OlomoucTř.125. 8. 2007V1BIV+nom.BISPharmDr. Martin Kabina(CZ)
BoskoviceTř.128. 9. 2007V1 Anne Veland (A)
OstravaTř.1113. 10. 2007V1BIV+nom.BISPaedDr.Soňa Ivanková(SK)
Bratislava, WorldshowTř.1128. 10. 2007V2 Satu Hämäläinen (F)
PardubiceTř.1117. 11. 2007V1Ing. Bohumír Mahelka, CSc.(CZ)
BratislavaTř.1126. 1. 2008V1nom BISAlessandro di Chio (It)
BratislavaTř.1127. 1. 2008V1nom BISMVDr. Květa Mahelková (CZ)
PrahaTř.916. 2. 2008V1 - CACElizabeth Steinhauser (A)
BratislavaTř.98. 3. 2008V1 - CACPaedDr.Soňa Ivanková (SK)
BratislavaTř.99. 3. 2008V1 - CACnom BISElizabeth Steinhauser (A) + Laura Burani (N)
GyörTř.75. 4. 2008V1 - CACIBSteve L. Jones (No)
GyörTř.76. 4. 2008V1 - CACIBH. Miriam Klein Gasbarri (I)
Hradec KrálovéTř.712. 4. 2008V1 - CACIBMarek Chadaj (PL)
OstravaTř.510. 1. 2009V1 - CAGCIBnom BISFabrice Calmes (Ch)
BratislavaTř.524. 1. 2009V1 - CAGCIBElizabeth Steinhauser (A)
BratislavaTř.525. 1. 2009V1 - CAGCIBMVDr. Květa Mahelková (CZ)
BratislavaTř.528. 2. 2009V1 - CAGCIBnom BISEric Reijers (CZ)
BratislavaTř.51. 3. 2009V1 - CAGCIBnom BISF.A. (Lee) Selassa (NL)
KremsTř.514. 3. 2009V1 - CAGCIBnom BISIng. Bohumír Mahelka, CSc. (CZ)

Výsledky výstav: GIC Jenisej Siberian Spirit, CZ

BratislavaTř.1226. 1. 2008V1nom BISMVDr. Květa Mahelková (CZ)
BratislavaTř.1227. 1. 2008V1Ing. Bohumír Mahelka, CSc.(CZ)
Hradec KrálovéTř.1112. 4. 2008V1Ireneus Pruchniak (PL)
KrakówTř.117. 6. 2008V1Ing. Bohumír Mahelka, CSc.(CZ)
KrakówTř.118. 6. 2008V1BIV, nom.BISAlbert Kurkowski (PL)
ValticeTř.921. 6. 2008V1 - CACPaedDr.Soňa Ivanková (SK)
ValticeTř.922. 6. 2008V1 - CACElizabeth Steinhauser (A)
OlomoucTř.92. 8. 2008V1 - CACnom.BISAnne Veland (A)
BrnoTř.713. 9. 2008V1 - CACIBMaria Rechowicz (CZ)
BrnoTř.714. 9. 2008V1 - CACIBYan Roca-Folch (F)
BratislavaTř.720. 9. 2008V1 - CACIBElizabeth Steinhauser (A)
OlomoucTř.56. 12. 2008V1 - CAGCIBnom.BISBeverly Elian (Ro)
OlomoucTř.56. 12. 2008V1 - CAGCIBAnette Sjödin (SE)
OstravaTř.510. 1. 2009V1 - CAGCIBCristina Kowalczuk (I)
BratislavaTř.524. 1. 2009V1 - CAGCIBMartin Šanda (CZ)
BratislavaTř.525. 1. 2009V1 - CAGCIBElizabeth Steinhauser (A)
KremsTř.514. 3. 2009V1 - CAGCIBMVDr. Květa Mahelková (CZ)
CieszynTř.31. 5. 2009V1 - CACSYan Roca-Folch (F)
BratislavaTř.310. 1. 2010V1 - CACSnom.BISDietmar Sagurski (NL)
EbreichsdorfTř.330. 1. 2010V1 - CACSMarie Westerlund (S)
GyorTř.310. 4. 2010V1 - CACSnom.BISAlexey Scuchkin (NL)
ViničnéTř.312. 6. 2010V1 - CACSPaedDr.Soňa Ivanková(SK)
ViničnéTř.313. 6. 2010V1 - CACSnom.BISElizabeth Steinhauser (A)
ValticeTř.326. 6. 2010V1 - CACSStephe Bruin(NL)
ValticeTř.327. 6. 2010V1 - CACSElizabeth Steinhauser (A)

Výsledky výstav: IC Pardy Siberian Friend, CZ

Hradec královéTř.1111. 4. 2009V2Albert Kurkowski (PL)
BratislavaTř.913. 6. 2009V1 - CACPaedDr.Soňa Ivanková(SK)
BratislavaTř.914. 6. 2009V1 - CACElizabeth Steinhauser (A)
BrnoTř.927. 6. 2009V1 - CACIng. Bohumír Mahelka, CSc. (CZ)
BrnoTř.728. 6. 2009V1 - CACIBTetiana Boiko (UA)
PardubiceTř.715. 11. 2009V1 - CACIBMVDr. Květa Mahelková (CZ)
BratislavaTř.710. 1. 2010V1 - CACIBnom BISMVDr. Květa Mahelková (CZ)+PaedDr. Soňa Ivanková (SK)

Výsledky výstav: IC Perry Siberian Friend, CZ

OstravaTř.1210. 1. 2009V1nom BISFabrice Calmes (Ch)
BratislavaTř.1224. 1. 2009V1Elizabeth Steinhauser (A)
CieszynTř.111. 5. 2009V1Yan Roca-Folch (F)
BratislavaTř.913. 6. 2009V1 - CACPaedDr.Soňa Ivanková(SK)
BratislavaTř.914. 6. 2009V1 - CACElizabeth Steinhauser (A)
BrnoTř.927. 6. 2009V1 - CACIng. Bohumír Mahelka, CSc. (CZ)
BrnoTř.728. 6. 2009V1 - CACIBTetiana Boiko (UA)
PrahaTř.713. 12. 2009V1 - CACIBIrina Sadovnikova (RU)
BratislavaTř.710. 1. 2010V1 - CACIBBIV, nom BISMVDr. Květa Mahelková (CZ)
EbreichsdorfTř.530. 1. 2010V1 - CAGCIBAlbert W. Kurkowski (P)

Výsledky výstav: Pussy Siberian Friend, CZ

BratislavaTř.1225. 1. 2009V1BIV, nom BISElizabeth Steinhauser (A)
CieszynTř.111. 5. 2009V1nom BISYan Roca-Folch (F)
BratislavaTř.913. 6. 2009V1 - CACPaedDr.Soňa Ivanková(SK)
BratislavaTř.914. 6. 2009V1 - CACElizabeth Steinhauser (A)

Výsledky výstav: Ch Dobrava Chingi-Tura, RU

Hradec královéTř.1111. 4. 2009V1BIV totalAlbert Kurkowski (PL)
BratislavaTř.1113. 6. 2009V1BIVPaedDr.Soňa Ivanková(SK)
BratislavaTř.1114. 6. 2009V1BIVElizabeth Steinhauser (A)
BrnoTř.1127. 6. 2009V1Ing. Bohumír Mahelka, CSc. (CZ)
BrnoTř.1128. 6. 2009V1 BIVTetiana Boiko (UA)
Jindřichův HradecTř.912. 9. 2009V1 - CACLasowska-Malaga, Grazyna (CZ)
PardubiceTř.915. 11. 2009V1 - CAC PaedDr. Soňa Ivanková (SK)
ViničnéTř.912. 6. 2010V1 - CACElizabeth Steinhauser (A)
ViničnéTř.713. 6. 2009V1 - CACIB Alfred Wittich (CH)

Výsledky výstav: Romulus Siberian Friend, CZ

ValticeTř.1226. 6. 2010V1Nom BISEric Reijers (CZ)
ValticeTř.1227. 6. 2010V1Kristiina Rautio (FI)
BratislavaTř.128. 8. 2010V1Alexey Scuchkin (NL)
NitraTř.1128. 11. 2010V1Alessandro Di Chio (SK)
OlomoucTř.114. 12. 2010V1Lasowska-Malaga, Grazyna (CZ)
OlomoucTř.115. 12. 2010V1Henry Hornell (N)

Výsledky výstav: Dorotka Siberian Squills, SK

NitraTř.1228. 11. 2010V1Alessandro Di Chio (SK)
OlomoucTř.124. 12. 2010V1Lasowska-Malaga, Grazyna (CZ)
OlomoucTř.125. 12. 2010V1BIV, BISHenry Hornell (N)

Výsledky výstav: Vrhy

vrh G Siberian Spirit, PardubiceTř.1618. 11. 2006V1BIS !Berta Němcová (CZ)
vrh J Siberian Spirit, PardubiceTř.1617. 11. 2007V1 Kristiina Rautio (FI)
vrh P Siberian Friend, PardubiceTř.1615. 11. 2008V1nom.BISMaria Rechowicz (PL)
vrh P Siberian Friend, OlomoucTř.166. 12. 2008V1BIS !Beverly Elian (Ro)

Hana a Jaroslav Pinkavovi